...


1395-08-21

تقدیر و تشکر و گزارش مختصر از دومین همایش فیزیک و زندگی پژوهش و آزمایش.

...

درود بر استادان، همکاران، دانشجویان ، دانش آموزان و پژوهشگران گرانقدری که از جای جای ایران عزیزمان ایران به دومین «همایش فیزیک و زندگی، پژوهش و آزمایش» آمدید و روشنابخش  محفل یاران ما شدید.
شما که صمیمانه  گرد هم آمدید تا تجربیات خویش را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و از این هم اندیشی، مشعلی ساختید تا روشنابخش راهمان باشد.

درود برآنان که با انجام کار علمی، پژوهشی مقاله ای ساختند و روانه همایش کردند تا نتایج تلاششان را با دیگران درمیان نهند و از این رهگذر بر توان علمی جامعه مان بیفزاییند.

درود بر دانش آموزان و همکارانی که با آزمایش های ارزشمندشان علم را با عمل در آمیختند تا راهگشا و مولد اندیشه ها باشند.
درود بر شما که با لبخند آمدید و لبخند و نشاط را بر برگزارکنندگان نشاندید.

دومین «همایش فیزیک و زندگی، پژوهش و آزمایش» با شرکت 270 نفر از استادان، همکاران، دانشجویان ، دانش آموزان و پژوهشگران ایران در روز 20 آبان 1395 در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد . نزدیک به 80 مقاله ی علمی، آموزشی از سوی معلمان و استادان به این همایش رسید. 

همکاری پر رنگ اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و دانشگاه فرهنگیان، پردیس حکیم فردوسی، پشتوانه و  یاریگر این همایش بود.

  حضور دانشجو معلمان و دانشجویان مرتبط  با آموزش علوم نیز از جنبه های زیبای این همایش بودند .
دانش آموزان منتخب برخی از پژهشسراها با همراهی اساتیدشان با آزمایش های بسیار جالب و جذاب خود  در این همایش شرکت داشتند. 

انتخابات شورای اجرایی و بازرس انجمن علمی، آموزشی معلمان فیزیک شهرستان های تهران از دیگر برنامه های این همایش بود.

سخنرانی علمی آقای دکتر عمادی معاون محترم وزیر و استاد اسفندیار معتمدی،  روشنی بخش راهمان بود. ارائه مقالات و کارگاه نیز از دیگر بخش های مهم این همایش بودند. 

اینهمه هماهنگی میسر نمی شد مگر وجود سایتی که همه رویدادها پیشاپیش در آن رقم می خورد سایت www.ngoteachers.com که کلیه فرایندها را از ثبت نام تا ارسال مقالات و داوریها و دریافتها و حتی تولید گواهی ها را در خود جای داده بود.
همراهی و همدلی اعضای انجمن در هرچه بهتر برگزار شدن این همایش، ستودنی بود آنها آنچه در توان داشتند در طبق اخلاص نهادند.

سپاس فراوان که در این هم اندیشی ملی شرکت جستید و روشنی بخش راهمان شده و در پایان با لبخند و پیامهای زیبایتان انرژی بخش یاران انجمن ما شدید. 
«شاهرخ لقایی»

آمار بازدید کنندگانامروز 77


کل 113,406